Kontakt

Zapytania i zamówienia:


Justyna Poddębniak

kom - 502 045 865
e-mail: justyna@kalendarzowo.com.pl

Sekretariat:


Olga Grabowska
wew. - 21 
e-mail: o.grabowska@kalendarzowo.com.pl



Studio Graficzne:


Piotr Gryz

e-mail:piotr@kalendarzowo.com.pl

Anna Literacka
e-mail: a.literacka@kalendarzowo.com.pl

Dział DTP:

Wojciech Szymanek

e-mail: w.szymanek@kalendarzowo.com.pl

Dział Techniczny i Produkcja:

Tomasz Szymański
e-mail: t.szymanski@kalendarzowo.com.pl

Biuro:

BAFA reklama i poligrafia S.C.
95-050 Konstantynów Łódzki, ul. Łódzka 18
NIP: 7311923207 
BANK: KB S.A. filia Nr 3 Konstantynów, II o/Łódź 
konto: 86 1500 1546 1215 4005 8774 0000

tel. 42 211 48 26
e-mail: biuro@kalendarzowo.com.pl


Proponujemy, aby dane wgrywać na nasz serwer do utworzonego wcześniej podkatalogu. Prosimy, powiadomić nas o oczekujących materiałach.