Kontakt

Zapytania i zamówienia:


Justyna Poddębniak

kom - 502 045 865
e-mail: justyna@bafa.pl

Sekretariat:


Olga Grabowska
wew. - 21 
e-mail: o.grabowska@bafa.pl



Studio Graficzne:


Piotr Gryz

e-mail: piotr@bafa.pl

Anna Literacka
e-mail: a.literacka@bafa.pl

Dział DTP:

Wojciech Szymanek

e-mail: w.szymanek@bafa.pl

Dział Techniczny i Produkcja:

Tomasz Szymański
e-mail: t.szymanski@bafa.pl

Biuro:

BAFA Sp. z o.o.
95-050 Konstantynów Łódzki,
ul. Łódzka 18
NIP: 731-204-66-07
REGON: 101757009
BANK: WBK S.A.: 41 1090 2590 0000 0001 2318 6349

tel. 42 211 48 26
e-mail: biuro@bafa.pl


Proponujemy, aby dane wgrywać na nasz serwer do utworzonego wcześniej podkatalogu. Prosimy, powiadomić nas o oczekujących materiałach.